00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Двојна Постелнина - Sasha

4%save

Двојна Постелнина - Sasha

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1049.0 MKD 999 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Имајте ја секогаш пролетта во Вашата спална соба со прекрасниот сет Sasha. Сетот Sasha има цветен дизајн и е обоен во светол тон на лила боја. Самата боја и цветниот дезен ќе направат да се чуствувате како секогаш да е пролет. Елеганција, удобност и одмор за вашето тело и очи, клучни карактеристики за опис на овој сет! Сетот Sasha Ви нуди комфорт, удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35% полиестер. Памукот е познат по удобноста, а полиестерот по својата издржливост. Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Внесете ја пролета во вашата спална соба само со сетот Saha.

  За: Брачен кревет
  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)
  Дизајн: Цветни
  Бои: Виолетова
  Одржување: Во машина до 40°C
  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см
  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см
 • Category:Bed Linens
 • Availability:In Stock
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  Kupi od doma

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Anual sales:0
  • Export percentage:0
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)

  4%save
  Retail Price - VAT Included:1.049 MKD 999 MKD

  Двојна Постелнина - Frida

  4%save
  Retail Price - VAT Included:1.049 MKD 999 MKD

  Двојна Постелнина - Destina

  Retail Price - VAT Included:999 MKD

  Двојна постелнина - Ceylin

  4%save
  Retail Price - VAT Included:1.049 MKD 999 MKD

  Двојна Постелнина - Green Line

  Retail Price - VAT Included:999 MKD

  Двојна постелнина - Maura Turkuaz

  Retail Price - VAT Included:999 MKD

  Двојна Постелнина - Lily
  070/287-777

  shopping assistance