00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Двојна постелнина - Align

20%save

Двојна постелнина - Align

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

999.0 MKD 799 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:За: Брачен кревет
  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)
  Дизајн: Риги (ленти), Дамаск
  Бои: Црна, Бела, Црвена
  Одржување: Во машина до 40°C
  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см
  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Дајте му свежина на Вашиот кревет со забавната постелнина Algin! Интересните бранови и разиграниот дезен ќе донесе промена во Вашата спална соба и ќе допринесе да се чувствувате како да сте во различен универзум. Комбинацијата на 65% памук и 35% полиестер ќе Ви ја даде потребната удобност за да се чувствувате како дома. Овозможете си ја оваа совршена комбинација која ја нуди само постелнината Algin!
 • Category:Bed Linens
 • Availability:In Stock
 • Seller:OutletON
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  OutletON

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Anual sales:0
  • Export percentage:0
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:999 MKD

  Двојна постелнина - Alya

  18%save
  Retail Price - VAT Included:799 MKD 649 MKD

  Двојна постелнина - Align

  Retail Price - VAT Included:999 MKD

  Двојна постелнина - Degrade

  4%save
  Retail Price - VAT Included:1.049 MKD 999 MKD

  Двојна Постелнина - Diona

  Retail Price - VAT Included:999 MKD

  Двојна постелнина - Vision
  070/287-777

  shopping assistance