00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

50% попуст на развивање фотографии по избор + бесплатна достава во вредност од 150 ден. по цена од 75 ден.


 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:50% попуст на развивање фотографии по избор + бесплатна достава од ФОТО дичо во вредност од 150 ден. по цена од 75 ден.

  ДОБИВАТЕ
  Развивање фотографии по избор + бесплатна достава:

  10 фотографии (10x15 cm) или
  5 фотографии (13x18 cm) или
  3 фотографии (15x21 cm)

  УСЛОВИ
  Понудата може да се искористи од 07.02.2018 до 28.02.2018
  Маилот со потврдена нарачка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)!
  Доставата важи за минимум 3 нарачки.
  По купување на понудата потребно емаилот со потврдена нарачка истиот да го испратите на е-маил: fotodico_biser@yahoo.com, како и Вашите фотографии, или пак доколку сакате фотографиите можете да ги доставите директно во фото студиото на USB/CD со печатена верзија од емаилот со потврдена нарачка.
 • Category:Photo Albums
 • Availability:On Order
 • Minimum Order Quantity:3
 • company profile

  Фото Дичо

  • Contact Person Name:Фото Дичо
  • Cell Phone #:070287777
  • Telephone #:070287777  070287777

  shopping assistance