00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Аголна гарнитура Смарт

20%save

Аголна гарнитура Смарт

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

30000.0 MKD 24000 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


Choose angle

Choose base color

* Free Delivery

Рок на испорака на производите е 30 дена од датумот на потврда за прием на нарачката од продавачот.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:ЗАБЕЛЕШКА: Доставата на овој производ е во рок од 30 дена во директен договор со продавачот по направена нарачка/купување.

  Карактеристики:
  - Должина: 280цм
  - Ширина: 155цм
  - Длабочина: 90цм
  - Длабочина на седиште: 70цм
  - Димензија на лежај: 140 x 190 цм
  - Висина на седиште: 45цм
  При нарачка одберете боја и поставеност на аголот.
 • Availability:In Stock
 • Place of Origin:Macedonia
 • оцени од корисници
  company profile

  Интер Мебел

  • Company introduction:Интер Мебел е компанија основана во 2001 година, со јасна цел, мисија и визија, производство, продажба и дистрибуција на гарнитури (софи) со двојна функција, за седење и спиење, кревети и француски лежаи задоволувајќи ги највисоките светски стандарди, користејќи ги најквалитетните сертифицирани материјали преку процес на дизајнирање од стручни и едуцирани лица до исплатливо решеније за удобност и функционалност во домот. Наша цел е да ви обезбедиме највисока удобност притоа заштедувајќи го секој сантиметар од вашиот простор.
  • Contact Person Name:Интер мебел
  • Address:с.Дабиле 2
  • Post Code:2400
  • City:Strumica , Macedonia
  • Telephone #:034 346858
  • Geo Location:Show
  15%save
  Retail Price - VAT Included:36.900 MKD 31.365 MKD

  Аголна гарнитура Софија

  25%save
  Retail Price - VAT Included:37.000 MKD 27.750 MKD

  Аголна гарнитура Лего

  20%save
  Retail Price - VAT Included:55.600 MKD 44.480 MKD

  Аголна гарнитура Лукс

  20%save
  Retail Price - VAT Included:17.000 MKD 13.600 MKD

  Лежај Пиколо

  25%save
  Retail Price - VAT Included:25.700 MKD 19.275 MKD

  Тросед Елеганс
  070/287-777

  shopping assistance