00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Chair Scilla Green

11%save

Chair Scilla Green

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

429.0 MKD 379 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 140 MKD

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Chair Scilla Green
  Material: plastic
  Dimensions: 54 x 53 x 80 cm
  Code: 158802 / 360
 • Availability:Contact
 • Place of Origin:Italy
 • оцени од корисници
  company profile

  Alfi Technocenter

  • Company introduction:АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи. АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија главна визија и цел е задоволување на најпребирливите купувачи, се стреми кон постојано зголемување на својот асортиман, квалитетот на производите, инвестирањето во човечки ресурси за квалитетна услуга и љубезен однос со купувачите, инвестирање во трговски капацитети за поголема комфорност на нашите ценети потрошувачи. Ориентираност кон постојано усовршување и модернизирање на своето работење по примерот на светските трговски центри, непосредно се стекнува со епитетот на еден од лидерите во својата област. АЛФИ БИ КОМПАНИ, своето идно работење се стреми да го насочи кон проширување на своите капацитети, поголем пласман на домашниот и странскиот пазар и поголема општествена и социјална вклученост.
  • Contact Person Name:Младен
  • Telephone #:031445210
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.0 of 5.0 (6 ratings total)

  10%save
  Retail Price - VAT Included:399 MKD 359 MKD

  Chair Scilla White

  10%save
  Retail Price - VAT Included:189 MKD 170 MKD

  Children's Chair Sedia

  20%save
  Retail Price - VAT Included:3.490 MKD 2.790 MKD

  Канцелариска столица

  26%save
  Retail Price - VAT Included:1.290 MKD 949 MKD

  Столица Office

  30%save
  Retail Price - VAT Included:2.990 MKD 2.090 MKD

  Столица

  26%save
  Retail Price - VAT Included:2.990 MKD 2.190 MKD

  Канцелариска столица
  070/287-777

  shopping assistance