00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Summer soft Јорган 140 x 200cm

34%save

Summer soft Јорган 140 x 200cm

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1050.0 MKD 690 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Состав:
  Материјал: 100% полиестер со квадрати;
  Внатрешност 100% полиестер

  Summer soft Јорганот e изработен од микрофибер и е исполнет со полиестерски влакна.
  Јорганот ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на обвивката од која е изработен микрофибер јорганот.
  Јорганот е штепован на квадрати.
  Идеален јорган кој ја одржува топлината на вашето тело во пролетен и есенски период.
  Јорганот може да се пере во машина на 40°C.
  Материјалите од кои е направен микрофибер jорганот се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.
 • Category:Bedroom , Bed Linens
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  26%save
  Retail Price - VAT Included:750 MKD 550 MKD

  Summer soft Јорган 140 x 200cm

  28%save
  Retail Price - VAT Included:699 MKD 499 MKD

  Soft Touch – заштитник за душек 90x ...

  27%save
  Retail Price - VAT Included:1.099 MKD 799 MKD

  Soft Touch – заштитник за душек 90x ...

  14%save
  Retail Price - VAT Included:1.399 MKD 1.199 MKD

  Easy Памучен Јорган 140 x 200cm

  10%save
  Retail Price - VAT Included:999 MKD 890 MKD

  Easy Памучен Јорган 140 x 200cm

  Retail Price - VAT Included:680 MKD

  Летен памучен јорган
  070/287-777

  shopping assistance