00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Leason Drone LS126

17%save

Leason Drone LS126

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

2299.0 MKD 1899 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


Choose Color

* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Leason дрон, модел LS126.
  Кратки спецификации:
  -3.7v 550mah lipo батерија ;
  -лета до 100 метри ;
  -7-8 минути време на летање ;
  - опционална можност за wi-fi камера (+1400 денари) ;
  - Боја: бела или црна ;
  Пакетот содржи :
  - еден дрон Leason LS126 ;
  - додатни пропелери ;
  - заштитници за пропелери ;
  - usb кабел за напојување ;
  - постоље за слетување ;
  - упатство ;
 • оцени од корисници
  company profile

  Kupi od doma

  • Company introduction:Купи Од Дома е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот и достава за САМО НЕКОЛКУ ЧАСА доколку сте во Скопје.
  • Contact Person Name:Бојана
  • Address:Sava Kovachevic br.1, vlez 1, stan 2
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075227744
  • Telephone #:02 2775 055
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:6
  • Anual sales:0
  • Export percentage:0
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  5.0 of 5.0 (1 ratings total)

  10%save
  Retail Price - VAT Included:3.699 MKD 3.299 MKD

  Leason Drone LS126 + Wi-fi camera

  25%save
  Retail Price - VAT Included:3.999 MKD 2.999 MKD

  Movewing Дрон W606-2
  02/3177-888

  shopping assistance