00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Tea Tree cream VITASAN

23%save

Tea Tree cream VITASAN

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1621.0 MKD 1248 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Мултифункционален крем со етерични масла од чајно дрво, манука, канука и лаванда за нега на проблематична кожа. Уникатните својства на овие етерични масла обезбедуваат идеална нега за лесно иритирана и повредена кожа. Кремот носи олеснување и ја потпомага природната регенерација на кожата и ја обновува нејзината еластичност. Го стимулира заздравувањето на пукнатините, површинските рани и го отстранува лупењето на кожата. Има ефект за локална дезинфекција. Ефикасен антидот при каснување од инсекти.
  Krem multifunksional me vajra esenciale e pemës së çajit, manukës, kanukës dhe lavandës për kujdesin e lëkurës problematike. Përbërjet e veçanta të vajrave esenciale ofrojnë kujdes të përsosur për lëkurë lehtësisht të irrituar dhe të dëmtuar. Kremi sjell lehtësim si dhe nxit regjenerimin nayral të lëkurës e rikthen elasticitetin e saj. Stimulon shërimin e të çarave, plagëve sipërfaqësore dhe eleminon rrjepjen e lëkurës. Ka efekt dizifektimi lokal. Efikas kundërhelmimit të pickimit të insekteve.
  Арт. I 876, обем 100 мл.
  Art. I 876, sasia 100 ml.
 • Category:Skin Care
 • Availability:Contact
 • Seller:Vivasan
 • Place of Origin:Switzerland
 • оцени од корисници
  company profile

  Vivasan

  • Contact Person Name:Велибор
  • Address:18-ти Септември 55-а
  • City:Gostivar , Macedonia
  • Telephone #:070378876
  • Geo Location:Show
  Retail Price - VAT Included:1.621 MKD

  Tea Tree tonic VIVASAN

  Retail Price - VAT Included:708 MKD

  Toothpaste 4 in 1 VIVASAN

  Retail Price - VAT Included:958 MKD

  Foot deo spray VITASAN

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Creme Viva Active Vitasan
  070/287-777

  shopping assistance