00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Olive Cleansing Micellar water 250ml


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Мицеларна вода со масло од маслинка и екстракт од сапунски орев.

  Длабински прочистува, без да е неопходно плакнење.
  Исклучително толерантна формула, ја штити кожата и целосно ги чисти нечистотиите и шминката, вклучувајќи и водоотпорна. Маслото од маслинка и екстракт од сапунски орев хидрат, освежуваат и омекнуваат.

  УПОТРЕБА:
  Натопете парче памук и исчистете го лицето и областа околу очите.

  НЕ СОДРЖИ ПАРАБЕНИ!
  250 ml"
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Refan - Remi Pan

  • Company introduction:Единствен овластен застапник за РЕФАН за подрачјето на Р.Македонија
  • Contact Person Name:Александра
  • Address:бул. Кузман Јосифовски Питу бр.26 лам.1 лок.8
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:+38922460186
  • Year registered:1997
  • Geo Location:Show  070/287-777

  shopping assistance