00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

МАСЛИНКА Комплет за нега на лице, тело и коса


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Комплетот ги содржи следниве производи:
  1. Шампон со УВ заштита на бојата. Содржи маслиново масло и маслинов екстракт кои го враќаат здравиот изглед, структурата и виталноста на косата, задебелувајќи го влакното и згуснувајќи ја косата. УВ филтерот ја штити косата од сончевото зрачење и механички и хемиски стрес. Редовната употреба има поволен ефект врз одржувањето на здрави корени и еластична и сјајна коса.

  2. Дневен крем за лице со екстракт и масло од маслинка, богати со антиоксиданси, ги штитат клетките од слободните радикали и ја задржуваат нивната виталност. Морскиот колаген ја враќа еластичноста на кожата и ги измазнува борите на лицето. UV-A и UV-B филтрите ја заштитуваат кожата од штетното влијание на сончевите зраци и го спречуваат нејзиното предвремено стареење.

  3. Гел за туширање - содржи маслиново масло и екстракт од маслинка со антиоксидантно дејство против слободните радикали и за стимулирање на виталните функции. Ја затегнува и измазнува кожата и и дава свиленкаста мекост.

  4. Пилинг сапун-сунѓер - комбинација на глицерински сапун со сунѓер. Нежна масажа за вашата кожа, ги отстранува мртвите клетки. Со маслиново масло, кое ја обновува кожата на клеточно ниво.

  -Кутијата е изработена од 100% рециклиран материјал.-
 • Category:Skin Care , Hair Care
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Refan - Remi Pan

  • Company introduction:Единствен овластен застапник за РЕФАН за подрачјето на Р.Македонија
  • Contact Person Name:Александра
  • Address:бул. Кузман Јосифовски Питу бр.26 лам.1 лок.8
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:+38922460186
  • Year registered:1997
  • Geo Location:Show
  Retail Price - VAT Included:216 MKD

  OLIVE Shower cream

  Retail Price - VAT Included:359 MKD

  OLIVE Anti-aging day face cream 30m ...

  Retail Price - VAT Included:251 MKD

  Olive Shampoo 250ml

  15%save
  Retail Price - VAT Included:1.336 MKD 1.136 MKD

  ГАРДЕНИЈА и РОЗА Комплет за нега на ...

  15%save
  Retail Price - VAT Included:2.657 MKD 2.258 MKD

  МАСЛИНКА Комплет за нега на лице, т ...

  15%save
  Retail Price - VAT Included:1.143 MKD 972 MKD

  Vitamin C Комплет за нега на лице
  070/287-777

  shopping assistance