00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Olive Shampoo 250ml

Olive Shampoo 250ml

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

251 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Цената за достава е 120 ден. За вредност над 1.000 ден. од производите на Рефан - Реми Пан доставата е бесплатна за цела Македонија.

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:За тенка и кревка коса со УВ заштита на бојата. содржи маслиново масло и маслинов екстракт, кои воспоставуваат здрава коса, структурата и живоста на косата, и го потполнуваат и задебелуваат влакното. УВ филтерот ја заштитува косата од штетната сончева радијација и механучки и хемиски стрес. Редовната употреба има благопријатен ефект врз одржувањето на здрави корени и еластична и блескава коса.

  Начин на употреба: нанесете мало количество од шампонот врз добро наквасена коса со топла вода. Масирајте 1-2 мин до оформувањето на густа пена. исплакнете обилно со вода.

  - НЕ СОДРЖИ ПАРАБЕНИ!
  250мл
 • Category:Hair Care
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Refan - Remi Pan

  • Company introduction:Единствен овластен застапник за РЕФАН за подрачјето на Р.Македонија
  • Contact Person Name:Александра
  • Address:бул. Кузман Јосифовски Питу бр.26 лам.1 лок.8
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:+38922460186
  • Year registered:1997
  • Geo Location:Show  070/287-777

  shopping assistance