00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Victorius - Eau de Parfum 100 ml.

36%save

Victorius - Eau de Parfum 100 ml.

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1399.0 MKD 895 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Delivery within 1-2 work days. Free delivery for Macedonia.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Машки, летен парфем кој мириса слично на Paco Rabanne "Invictus"

  Главни ноти: грејпфрут, морски ноти, мандарина
  Средни ноти: ловоров лист, јасмин
  Основни ноти: дрво на животот, дабов мов, пачули, сив килибар

  Енергична композиција која го истакнува силниот машки карактер. На почетокот се чувствуваат свежите ноти на агрумите во комбинација со морските ноти, кои и даваат на композицијата спортски карактер. Подоцна до израз доаѓа јасминот, кој со дрвените акорди и сензуалните пачули заведува и му дава машка елеганција на парфемот.
 • Availability:In Stock
 • Seller:Bellina
 • Place of Origin:France
 • оцени од корисници
  company profile

  Bellina

  • Company introduction:BELLINA е официјален застапник за Македонија на брендот на парфеми "JFenzi" коишто се произведуваат во Грасе, Франција. Понудата се состои од женски и машки парфеми (исклучиво Eau de Parfum). За повеќе информации, посетете ја нашата веб страна www.bellina.mk или обратете ни се директно на contact@bellina.mk
  • Contact Person Name:Кирил
  • Address:ул. Народен Фронт бр. 3/3, лок. 2
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:078885333
  • Telephone #:078885333
  • Year registered:2015
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  5.0 of 5.0 (1 ratings total)

  36%save
  Retail Price - VAT Included:1.399 MKD 895 MKD

  Millenium Men - Eau de Parfum 100 m ...

  36%save
  Retail Price - VAT Included:1.399 MKD 895 MKD

  Anathea - Eau de Parfum 100 ml.
  070/287-777

  shopping assistance