00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Fire Homme - Eau de Parfum 100 ml.

36%save

Fire Homme - Eau de Parfum 100 ml.

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1399.0 MKD 895 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Delivery within 1-2 work days. Free delivery for Macedonia.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Машки, зимски парфем кој мириса слично на Christian Dior "Fahrenheit"

  Главни ноти: бергамот, лимон, лаванда, цвет од глог
  Средни ноти: восок, килибар, љубичица, анамска рака
  Основни ноти: сандаловина, кедар, смола

  Овој парфем е за авторитетни, моќни и самоуверени мажи, кои знаат што сакаат во животот. Композицијата е комбинација од шумска свежина и дрвени ароми со сензуална мешавина од анамска рака и цвет од глог. Аромите на кедарот и сандаловината му даваат свежина на мирисот, а нотите се интензивни и долго се задржуваат на кожата. Овој парфем е совршен за секој дел од денот и од годината.
 • Availability:In Stock
 • Seller:Bellina
 • оцени од корисници
  company profile

  Bellina

  • Company introduction:BELLINA е официјален застапник за Македонија на брендот на парфеми "JFenzi" коишто се произведуваат во Грасе, Франција. Понудата се состои од женски и машки парфеми (исклучиво Eau de Parfum). За повеќе информации, посетете ја нашата веб страна www.bellina.mk или обратете ни се директно на contact@bellina.mk
  • Contact Person Name:Кирил
  • Address:ул. Народен Фронт бр. 3/3, лок. 2
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:078885333
  • Telephone #:078885333
  • Year registered:2015
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  5.0 of 5.0 (1 ratings total)

  36%save
  Retail Price - VAT Included:1.399 MKD 895 MKD

  Anathea - Eau de Parfum 100 ml.

  36%save
  Retail Price - VAT Included:1.399 MKD 895 MKD

  Charme Naturel - Eau de Parfum 100 ...

  36%save
  Retail Price - VAT Included:1.399 MKD 895 MKD

  Desso Gold Gentleman - Eau de Parfu ...

  36%save
  Retail Price - VAT Included:1.399 MKD 895 MKD

  Day&Night Women - Eau de Parfum 100 ...

  36%save
  Retail Price - VAT Included:1.399 MKD 895 MKD

  C'est la vie - Eau de Parfum 100 ml ...

  36%save
  Retail Price - VAT Included:1.399 MKD 895 MKD

  Ardagio Aqua Classic - Eau de Parfu ...
  070/287-777

  shopping assistance