00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Закачалка за во автомобил

50%save

Закачалка за во автомобил

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

200.0 MKD 99 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Производот го добивате за 5 до 7 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Боја: црна
  Материјал: пластика
  Идеална за закачување во седиште во автомобил

  *30 ден. се пресметува дополнителен трошок, доколку производот се плаќа на врата.
 • Availability:In Stock
 • Seller:MarketIn
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  MarketIn

  • Contact Person Name:Илина Ивановска
  • Cell Phone #:078286783
  • Telephone #:078286783
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  3.8 of 5.0 (2 ratings total)

  56%save
  Retail Price - VAT Included:500 MKD 219 MKD

  Закачалка за на врата

  31%save
  Retail Price - VAT Included:900 MKD 615 MKD

  Сет од 2 фитнес рачки за вежбање

  66%save
  Retail Price - VAT Included:800 MKD 269 MKD

  Повеќенаменски кружен нож

  25%save
  Retail Price - VAT Included:400 MKD 299 MKD

  Платнена закачалка за во бања со пр ...

  24%save
  Retail Price - VAT Included:580 MKD 439 MKD

  Алуминиумски педали за велосипед

  60%save
  Retail Price - VAT Included:800 MKD 319 MKD

  Speedy Slicer мини сецко
  070/287-777

  shopping assistance